Aký šport dostane v Trenčíne najmodernejšie športovisko?

Trenčania POZOR! Prichádza niečo, čo zmení Váš doterajší pohľad na golf! Na svoje si prídu úplní začiatočníci, profesionáli, mladí aj starší, firmy hľadajúce teambuildingovú zábavu, dokonca aj rodiny s deťmi.

Golf si v predstavách často držíme, ako šport pre vyššie spoločenské vrstvy. To však, nie je úplne pravda a onedlho sa túto predstavu pokúsi vyvrátiť spoločnosť 365 Golf Range, ktorá sa rozhodla, práve v Trenčíne vybudovať čosi unikátne.

V areáli Leteckých opravovní Trenčín, sa aktuálne stavia najmodernejšie golfové odpalisko na Slovensku a v Čechách.

Trenčanom, ale aj celému Slovensku prinesie úplne nový zážitok z tohto športu! 

No pekne po poriadku. Ako vlastne také golfové odpalisko vyzerá? Obrovský, moderný priestor, obohnaný sieťami, s pekným trávnikom a umelým osvetlením. Z vlastného boxu odpaľujete loptičky jednu za druhou, na rôzne vzdialené terče. Pre golfistu je takéto odpaľovanie veľmi dôležitý tréning, pretože môže precvičovať techniku hry na krátku alebo dlhú vzdialenosť. 

Na otázku: “Prečo práve golfové odpalisko a čo vlastne bude na ňom špeciálne?” odpovedá jeden z majiteľov 365 Golf Range, David Burdej: “Športom žijem po celý život, a tak, ako som sa pred siedmimi rokmi rozhodol s Tomášom Tatarom vybudovať pre Dubničanov najväčšie fitness centrum v kraji – FitFabrik, rovnako mi príde správne vybudovať pre Trenčanov golfové odpalisko, ktoré v tomto meste jednoducho chýba. Je to jeden z prvých krokov, ako dostať šport opäť medzi ľudí v tomto nádhernom meste, ešte pred príchodom značky FitFabrik do Trenčína.

A čo bude na našom golfovom odpalisku špeciálne? Bude to hlavne technológia. Tá bude bezkonkurenčne najlepšia na celom Slovensku, dokonca aj v Čechách.”

Jej názov je Toptracer Range! Je to svetová, špičková technológia pre golfistov, ktorá dokáže zaznamenávať pohyb loptičky, jej rýchlosť, dráhu a dopad. Dáta vyhodnocuje v reálnom čase, a zároveň ich dokáže posielať priamo do mobilu konkrétneho golfistu.

Tento nástroj výrazne ovplyvňuje štýl golfistovej hry, pretože na základe získaných dát, golfista prispôsobuje a zdokonaľuje svoje odpaľovanie, čo mu v konečnom dôsledku prinesie bezkonkurenčnú výhodu na turnajoch alebo ihriskách doma, či v zahraničí. 

A práve turnaje a svetové ihriská budú tiež súčasťou 365 Golf Range. Technológia Toptracer Range totiž umožňuje virtuálne hranie na akomkoľvek svetovom ihrisku. Umožňuje tiež vytvárať rôzne hry, turnaje jeden na jedného, či skupiny proti sebe. Možností, je skutočne veľa.

Preto naozaj nezáleží, či odpaľuje negolfista alebo profesionál. Akejkoľvek skupine, partiám priateľov, kolegom z práce, či rodinám s deťmi, prinesie táto technológia jedinečný zážitok z golfu! 

A to je hlavne zábava a vzájomné súperenie! Veľmi podobné, ako to je napríklad pri hraní bowlingu. Pridajme k tomu pravidelné eventy, súťaže a výzvy, ktoré 365 Golf Range plánuje a po celý rok máte o zábavu postarané.

Áno, po celý rok! Tak dlho bude toto odpalisko otvorené, a tak dlho bude prinášať nielen Trenčanom, ale aj celému Slovensku nevšednú zábavu a športovanie.

Aktuálne prebieha na stránke www.365Golf.sk súťaž o ročné členstvo v tomto super modernom odpalisku. Stačí zanechať svoj email a budete zaradení do zlosovania.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts