Alkohol a násilie: Brutálny útok v Trenčíne – Muž napadol brata nožom!

Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 43-ročného muža zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Obvinený mal v Trenčíne pod vplyvom alkoholu napadnúť svojho brata ocieľkou na brúsenie nožov a spôsobiť mu zranenie. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Ingrid Krajčíková.

Muž mal počas návštevy svojho brata v byte v Trenčíne pod vplyvom alkoholu po predchádzajúcej slovnej hádke napadnúť svojho 38-ročného brata. “Ocieľkou na brúsenie nožov ho mal značnou silou jedenkrát bodnúť do oblasti tváre, konkrétne pri koreni nosa a do bezprostrednej blízkosti pravého oka, čím mu spôsobil zranenie, ktoré si vyžiadalo lekárske ošetrenie v nemocnici,” uviedla Krajčíková. Po útoku mal podľa nej muž odísť z bytu preč.

Policajti obvineného v zmysle zákona obmedzili na osobnej slobode a umiestnili ho v cele policajného zaistenia. “Vyšetrovateľ podal podnet na jeho väzobné trestné stíhanie a o jeho ďalšom osude bude rozhodovať súd. V prípade dokázania viny hrozí mužovi trest odňatia slobody päť až 12 rokov, dodala Krajčíková.

ilustračný obrázok: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts