Aplikácia rozšírenej reality na Trenčianskom hrade získala cenu TOP inovácia

Top ubytovacím zariadením v Trenčianskom samosprávnom kraji (TSK) v roku 2021 sa stalo rekreačné zariadenie Rybník Horná Mariková – Modlatín v Považskobystrickom okrese. Ubytovanie poskytuje v drevenicových bungalovoch, nachádzajúcich sa v upravovanom a plne vybavenom areáli. Informovala o tom Petra Gabrielová z Krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región.

Ako Top inováciu porota ocenila mobilnú aplikáciu Hrady 3D, ktorej obsahom je rozšírená realita na Trenčianskom hrade, konkrétne v Barborinom paláci. O vytvorenie aplikácie sa zaslúžila KOCR Trenčín región.

Top turistickým produktom v cestovnom ruchu sa stal produkt Kúpeľov Trenčianske Teplice, kúpeľný pobyt s názvom Post Covid Medical. Ocenenie v kategórii zariadenie prístupné pre ťažko zdravotne postihnutých získal hotel Panorama v Trenčianskych Tepliciach.

KOCR Trenčín región odovzdáva prestížne ocenenia Top v cestovnom ruchu už piaty rok v šiestich kategóriách. Najlepší si ocenenia prevzali počas Dňa otvorených dverí TSK.

zdroj: Trenčín region

zdroj: TASR

Total
7
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts