Festival Pri Trenčianskej bráne – vystúpia veľké menám, ako je Smatanová či Fallgrap

Ešte neviete, akým spôsobom strávite nadchádzajúci víkend? Máme pre vás perfektný typ v podobe mestského festivalu Pri Trenčianskej Bráne, ktorý sa uskutoční už zajtra!

Jeho súčasťou budú aj vratné poháre s očarujúcou grafikou, autorom ktorej je Peter Štuller. Tieto boli pripravené už na sezónu v roku 2020, avšak z dôvodu pandémie uzrú svetlo sveta až teraz.

Súčasoťu festivalú bude viac ako len bohatý program, v rámci ktorého sa môžeme tešiť na nasledovné: Zuzana Smatanová, Fallgrapp, Orchester Jeana Valjeana, Random Choices, Veronika Rabada, Swingang, Barbora Botošová, Taste of Brass Orchestra, Cimbal Quartet, Textilanka, folklórne súbory a tanečné skupiny.

Vychutnáme si aj remeselný jarmok, na ktorom nájdeme napríklad skvelý burčiak či famóznu gastronómiu. O kultúru sa zas budú starať pouličné divadlá, workshopy či kreatívne dielne, kde sa veru tvorivosti medze klásť nebudú! V neposlednom rade je potrebé spomenúť aj takzvanú rodinnú zónu, ktorá sa bude nachádzať v Átriu pod Mestskou vežou.

Trvanie festivalu je od 9.9.2022 – 11.9.2022. Tešíme sa na vás!

zdroj: KIC Trenčín

zdroj: Mesto Trenčín

Total
5
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts