Máme pre vás novinku: Každý deň krásna a výnimočná fotka z Trenčína

Naša webstránka sa teší svojmu zrodu už nejaký ten piatok, pričom vám prináša aktuálne spravodajstvo z Trenčianskeho kraja, ktoré pribúda každý jeden deň. Teší nás, že vás naše spravodajstvo zaujalo nielen vo formáte, ktorý poskytujeme na sociálnych sieťach, no i vo webovej forme.

Neustále sa snažíme miesta nášho pôsobenia robiť čoraz atraktívnejšími či modernejšími. Tentokrát sme sa rozhodli pre oživenie nášho webu rubrikou “FOTO DŇA”. Jedná sa o fotografie pochádzajúce z mesta Trenčín, ktoré v sebe skrýva mnoho krás a práve tie si zaslúžia byť zvečnené aj v podobe fotografie, na ktorej máme príležitosť zastaviť a zachytiť daný moment už navždy.

zdroj: square trencin

Týmto vám všetkým dávame možnosť, v rámci ktorej sa môžu vaše fotografie ocitnúť na našom webe. Fotky sa menia denne, čo znamená, že svojich 24 hodín slávy si môžete užiť vskutku všetci.

Budeme radi, ak túto možnosť využijete a podelíte sa ako s nami, tak i s celým Trenčianskym krajom o vaše fotografie. Zasielať ich môžete buď prostredníctvom sociálnych sietí alebo na e-mailovú adresu trencin@squaremedia.sk.

zdroj: square trencin
Total
0
Shares
Related Posts