Modernizácia Zimného štadióna v Trenčíne: Začína sa veľký upgrade!

“Ďalšie práce na modernizácii Zimného štadióna Pavla Demitru nadviažu na rekonštrukciu z prelomu rokov 2022/2023, pri ktorej mesto zrekonštruovalo strechu štadióna. Aktuálne prebieha verejné obstarávanie zhotoviteľa prác, ktoré by sa mali začať ešte v tomto roku,” informovalo mesto Trenčín na svojej webovej stránke.

“Cieľom projektu je predovšetkým zlepšiť energetickú hospodárnosť budovy zimného štadióna, ale tiež dosiahnuť jej lepší stavebnotechnický stav, predĺžiť jej životnosť a obnoviť zimný štadión aj z vizuálneho hľadiska,” pokračuje.

“Pôjde o výmenu opláštenia fasád štadióna, výmenu všetkých obvodových výplňových konštrukcií za nové hliníkové, inštaláciu tieniacej techniky, či dopojenie vzduchotechniky na systém vykurovania zimného štadióna pre ohrev vzduchu. Zrealizuje sa aj nový systém núteného vetrania pomocou vzduchotechnických jednotiek so spätným získavaním tepla. Nainštaluje sa systém merania a regulácie, vymenia sa svetelné zdroje za LED, vrátane ich usporiadania,” dodalo.

zdroj: Mesto Trenčín

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts