Národný týždeň manželstva v Trenčíne – pripravené sú špeciálne akcie a podujatia

Aktuálny týždeň, ktorý bol sprevádzaný pondelkovým dňom zamilovaných sa nesie v hesle „Manželský trojuholník?“.

Možno povedať, že sa jedná už o 8. ročník Národného týždňa manželstva, ktorý je organizovaný pod záštitom Centra pre rodinu Trenčín, kde vyššie uvedené heslo v sebe skrýva hneď niekoľko rovín. Poukazuje nám napríklad na triangulárny model lásky, ktorý je reprezentovaný oddanosťou, blízkosťou a vášňou. Takisto možno spomenúť, že práve tento týždeň môžeme vnímať ako príležitosť k rozjímaniu o všetkých možných spôsoboch, ktorými môžeme tri spomenuté aspekty ako pestovať, tak i obnovovať.

Cieľom celej iniciatívy je vyzdvihnutie manželstva ako takého ako vzácnej hodnoty pre každého moderného človeka, pričom poukazuje na skutočnosť, že práve manželstvo či lepšie povedané spokojné manželstvo nie je v nijakom prípade samozrejmosťou, no vzťahom, ktorý je potrebné rozvíjať.

V rámci Trenčína sú pri tejto príležitosti pripravené aj viaceré akcie pre manželov, o ktorých sa môžete dozvedieť viac na www.cprtrencin.sk alebo napríklad prostredníctvom facebookovej stránky centra pre rodinu.

Takisto vás upozorňujeme na skutočnosť, že pri uplatnení zľavy je potrebné preukázať sa či už preukazom totožnosti, obrúčkami alebo napríklad heslom, ktoré znie nasledovne: Manželský trojuholník.

zdroj: Mesto Trenčín

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Related Posts