Poškodený obklad podjazdu či muž skákajúci vo fontáne – aj toto riešila Mestská polícia

Mestská polícia Trenčín mala opäť veľmi náročný týždeň, počas ktorého sa musela vysporiadať s viac ako 430 rôznorodými priestupkami.

V stredu sa na Braneckého ulici nachádzala hŕstka ľudí, ktorí sa postavili do role záchrancov. Našli totižto ležiaceho muža, ktorý mal krvavú ranu na hlave. Okrem toho sa dostal do stavu, v ktorom mu začali robiť ťažkosti aj kŕče. Hliadka, ktorá sa dostavila na miesto diania, dotyčného stabilizovala až do príchodu sanitky.

Vo štvrtok zas nastal problém na Vlárskej ulici, kde si príslušníci všimli poškodeného obkladu podjazdu. Bolo potrebné použitie svetelnej signalizácie na služobnom vozidle, vzhľadom na skutočnosť, že poškodenie zasahovalo do jazdného pruhu. Polícia sa postarala o riadenie dopravy a takisto zabezpečila presun poškodeného obkladu na kraj cesty. Vec následne prebrala Správa ciest TSK.

zdroj: Mesto Trenčín

Príchod víkendu bol sprevádzaný vskutku kurióznou záležitosťou – v sobotu bolo políciou prijaté upozornenie, obsahom ktorého bola skutočnosť, že vo fontáne Vodník na Štúrovom námestí sa nachádza skákajúci muž. Hladka sa presunula na miesto, kde sa dotyčný nachádzal a po upozornení so svojim konaním prestal. Takisto bola potrebná kontrola fontány v zmysle jej potenciálneho poškodenia. Preukázalo sa, že k nijakému nedošlo.

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Related Posts