Práce na Gastrocentre v Trenčíne sa opäť dali do pohybu, poznáme detaily

Práce na rekonštrukcii priestorov školského zariadenia sa dalo po prestávke opäť do pohybu. Budova je využívaná ako stredisko praktického vyučovania pre žiakov gastronomických profesií, a to konkrétne Strednou odbornou školou obchodu a služieb v Trenčíne.

Jaroslav Baška, župan Trenčianskeho kraja, sa k celej veci vyjadruje slovami: „Časovo ide stavba dobre, nebyť toho prerušenia kvôli prvému dodatku. Pôvodne mala byť odovzdaná v apríli a odovzdá sa niekedy v polovici júna budúceho roka. Prázdniny využijeme na dokončenie všetkých potrebných technológií a interiérového vybavenia a chceme stihnúť začiatok nového školského roka, kedy už bude zmodernizované Gastrocentrum otvorené a využívané aj širokou verejnosťou“.

„Od posledného kontrolného dňa je to naozaj veľká zmena, pretože už vidíme, ako sa jednotlivé miestnosti črtajú, už je vidieť priečky, vodoinštalácie, osadený výťah, ja som spokojná. Zároveň je však treba povedať aj to, že to nie je len o tom, čo vidíme, ale aj kopec práce za tým, ktorú budeme vidieť o pár mesiacov,“ dodala riaditeľka školy, Katarína Križková.

ilustračný obrázok: square trencin

zdroj: tsk.sk

Total
8
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts