TOP GASTRO a jeho 7. ročník za nami! Vieme, kto sa stal víťazom – viac v príspevku!

“Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región, vyhodnotila v poradí 7. ročník hlasovania v ankete TOP GASTRO. Počas celého decembra bolo možné formou online formulára hlasovať za svojho favorita z gastronómie v rámci Trenčianskeho kraja. Celkovo tak urobilo 1 369 hlasujúcich, ktorí vyberali z 50 nominovaných zariadení,” oznámil Trenčiansky samosprávmy kraj na svojej webovej stránke.

Predseda KOCR Trenčín región, ktorým je Juraj Gerlici komentoval predmetnú udalosť nasledovme: “Môžeme pozorovať, že gastronómia kráča s dobou, podlieha novým trendom a inováciám, čo vnímame mimoriadne pozitívne. Dôkazom tohto faktu je aj aktuálny ročník ankety. Verejnosť nominovala mnohé novovzniknuté zariadenia, prevádzky zohľadňujúce gastronomické novinky alebo zariadenia so zaujímavým dizajnovým riešením priestorov.“

“Víťazom ankety sa stalo M.O.M cafe z Bánoviec nad Bebravou, s ponukou sladkých koláčikov a iných dobrôt, ktoré vzniklo predminulý rok. V ankete ho podporilo 181 hlasujúcich. Ako druhá sa umiestnila Reštaurácia pri Lipe v Dohňanoch, ktorá získala 124 hlasov. Top trojicu uzatvára Salaš Beckov, ktorý sa umiestnil ako tretí s počtom hlasov 93. KOCR odmenilo i dvoch hlasujúcich, a to 3-vstupovým voucherom do Wellmed centra Hotela Slovakia v Trenčianskych Tepliciach, doplnil kraj.

zdroj: tsk.sk

zdroj: tsk.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts