Trenčiansky župan na slávnostnej jazde po novej cyklotrase Bevlava!

“Neďaleko slovenských hraníc sa úspešne otvorila v poradí II. etapa cyklostezky Bevlava, ktorá prepája tri rieky – Bečva, Vlára a Váh. Slávnostného otvorenia sa zúčastnili mnohí predstavitelia Hornolidečska, starostovia miest a obcí, predseda Zlínskeho kraja, ale aj trenčiansky župan,” informuje Trenčiansky samosprávny kraj na svojej sociálnej sieti.

“Česká cyklotrasa sa vinie podhorím Javorníkov, Beskýd a Bielych Karpát, krásnou krajinou moravsko – slovenského pohraničia. V poradí II. etapa má takmer 11 kilometrov a začína v obci Lužná, pokračuje obcou Poteč cez Valašské Klobouky a Brumov – Bylnice smeruje až k slovenským hraniciam. Na prestrihnutie pásky sa prišlo pozrieť množstvo cyklistických nadšencov. Samotnej jazdy sa zúčastnil aj trenčiansky župan,” pokračuje.

“Teší ma, že som mohol prijať pozvanie na otvorenie ďalšieho úseku veľkého projektu Bevlava. Projekt je prepojený aj s Vážskou cyklomagistrálou. Tento skoro 11 kilometrový úsek je kľukatý, má rôzny terén, dokonca sú tam nejaké stúpania, ale o to lepšie, pretože to robí jazdu zaujímavejšou,“ povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška.

zdroj: TSK

zdroj: TSK

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts