Ulica pod renovátorským štetcom: Nový pohľad na trenčianske investície!

“Plynári, vodári a napokon mesto. Na Ulici gen. Goliana sa vystriedajú viaceré investičné akcie. Ich výsledkom bude zrekonštrované plynové vedenie, obnovený verejný vodovod, opravené kanalizačné potrubie a napokon nový povrch cesty a chodníkov,” informovalo mesto Trenčín na svojej webovej stránke.

“V polovici marca začnú smerom od zimného štadióna po etapách rekonštruovať svoje siete plynári. Počas prác treba počítať s čiastočným obmedzením parkovania v krátkych úsekoch,” pokračuje.

“Po plynároch opravia na Ul. gen. Goliana kanalizačné potrubie bezvýkopovou technológiou Trenčianske vodárne a kanalizácie, ktoré si tu už zabezpečujú prípravné a reprofilačné práce. S prácami na oprave kanalizačných šachiet budú postupovať po etapách. Na nevyhnutný čas bude aj v tomto prípade v niektorých úsekoch obmedzené parkovanie. Ak všetko pôjde bez omeškania, práce na plynovom i kanalizačnom potrubí by mohli byť ukončené začiatkom apríla,” pokračuje príspevok mesta.

“Následne tu vodári budú rekonštruovať vodovod formou rozkopávky. Aj počas týchto prác bude jednosmerná Ulica gen. Goliana prejazdná, s obmedzením sa počíta len z hľadiska parkovania, vždy však len v dotknutých úsekoch,” doplnilo.

zdroj: trencin.sk

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts