VIDEO: Kolobežkár na diaľnici D1, polícia neverila vlastným očiam

Trenčianski dopravní policajti zasahovali na diaľnici D1. Vodiči ich upozornili na kolobežkára jazdiaceho po diaľnici smerom na Žilinu. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.

Policajti kolobežkára zastavili, ten ich informoval, že ide do Púchova a na diaľnicu ho “poslala” navigácia. “Policajti mu uložili blokovú pokutu a v spolupráci s pracovníkmi Národnej diaľničnej spoločnosti ho odviezli mimo diaľnice. Kolobežkár pokračoval smerom do Púchova po ceste II. triedy,” informuje polícia.

KEĎ ŤA NAVIGÁCIA POŠLE NA DIAĽNICU, TAK „MUSÍŠ“ ÍSŤ. ČO TAM PO TOM, ŽE NA KOLOBEŽKE🤦‍♂️

🛴KEĎ ŤA NAVIGÁCIA POŠLE NA DIAĽNICU, TAK „MUSÍŠ“ ÍSŤ. ČO TAM PO TOM, ŽE NA KOLOBEŽKE🤦‍♂️ ➡Včera popoludní sme od vodičov jazdiacich pod diaľnici v k. ú. Ilava na tiesňovú linku 1️⃣5️⃣8️⃣ dostali informáciu, že po diaľnici v km. 139 smerom na Žilinu jazdí kolobežkár. V tom čase husto lialo a hrozilo nebezpečenstvo dopravnej nehody. ➡Naši kolegovia šli uvedenú informáciu preveriť. Ukázalo sa, že naozaj po diaľnici smerom na Žilinu si s kľudom angličana vedie kolobežku mladý muž. ➡Ten na otázku policajtov, prečo jazdí s kolobežkou po diaľnici odpovedal, že ide do Púchova a jednoducho ide tak, ako ho poslala navigácia. Že je na diaľnici a že tam nemá čo robiť vôbec neriešil. ➡Za to ho však vyriešili dopraváci. Uložili mu blokovú pokutu a v spolupráci s pracovníkmi NDS a.s ho odviezli preč z diaľnice. 30-ročný kolobežkár potom pokračoval v jazde po ceste II. triedy.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trenčiansky kraj Utorok 27. septembra 2022

zdroj: TASR

Total
3
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts