Výstavba hokejovej haly v TN, ktorá je určená mladým talentom, je v plnom prúde

V stredoškolskom kampuse v Zámostí sa práce ešte pred sviatočným obdobím rozbehli priam raketovým tempom. O čo ide? Možno tu už vidieť základy novej hokejovej haly pre Hokejovú akadémiu v Trenčíne.

Jedná sa o projekt unikátneho charakteru, v rámci ktorého sa dočkáme hlavnej hracej ľadovej plochy s rozmermi 60m x 26 m a tréningovej hokejovej haly s rozmermi 24,4m x 26 m s tribúnou pre 388 osôb.

Trenčiansky župan, Jaroslav Baška, to komentoval aj nasledovnými slovami: “Je to asi najväčšia stavba, ktorú realizuje Trenčiansky samosprávny kraj a po stavbách týkajúcich sa našich nemocníc asi aj najdrahšia. Zemné práce sú už za nami a dnes sa zabetónovala základová doska na snežnú jamu. Všetky práce prebiehajú naozaj dobre. Mali sme rokovanie so zhotoviteľom ohľadne dodatku, pretože ceny stavebných materiálov aj práce išli výrazne hore. Pevne verím, že počas celého budúceho roka sa v tejto stavbe bude pokračovať a že ju aj zdarne dokončíme, aby tento pilotný projekt regionálnych hokejových akadémií v rámci Slovenska uzrel svetlo sveta a slúžil mládeži a budúcim hokejovým hviezdam“.

zdroj: TSK

zdroj: tsk.sk

Total
26
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts