AS Trenčín vyzýva na očkovanie: zaočkovaní získajú permanentku či klubový dres

TENTO ZÁPAS VYHRÁME IBA SPOLOČNE

AS Trenčín poukazuje na dôsledky pandémie, ktoré cítiť aj v športe. Štadióny zostali prázdne a tréningy budúcich potenciálnych futbalových hviezd v podobe detí boli zastavené. 

Situácia, obsahom ktorej sú preplnené nemocnice, zastavený výkon bielej medicíny či unavený zdravotnícky personál, nie je ľahostajná azda nikomu. Osem športov asociácie preto vyjadruje podporu zdravotníkom a vyzýva k očkovaniu všetkých ľudí, ktorí tak urobiť môžu.

foto: AS Trenčín

Podporu tejto iniciatíve dodáva aj Fakultná nemocnica Trenčín, Mesto Trenčín, Trenčiansky samosprávny kraj, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Tipsport, Noba Smoker a Mattoni 1873.

Klub prichádza aj s viacerými benefitmi pre očkovaných fanúšikov:
» Všetci majitelia permanentných vstupeniek, ktorí budú zaočkovaní aspoň jednou dávkou do konca decembra, dostanú od klubu a partnerov klubový dres a 10 vstupov na krytú plaváreň.
» Odmenení budú všetci nad 50 rokov, ktorí sa v decembri zaočkujú prvou dávkou vo vakcinačných centrách v Trenčíne a to permanentkou na jarnú časť Fortuna ligy.
» Všetci zamestnanci covidového oddelenia v trenčianskej nemocnici dostanú permanentku na zápasy AS Trenčín, dres, vstup na plaváreň a pitný režim od Mattoni 1873.

https://www.instagram.com/p/CXO3sN0NyCc/?utm_source=ig_web_copy_link

foto, zdroj: AS Trenčín

Total
0
Shares
Related Posts