Výnimočný šport na atraktívnom ihrisku v Trenčíne pod hradom

Vypočujte si zaujímavý a inšpiratívny podcast s Tomášom Vavrom, ktorého všetci poznajú ako hráča a trénera 3×3 basketbalu v Trenčíne.

Od septembra 2019 v klube TJ Štadión Trenčín, otvorili ako prvý na Slovensku nový projekt 3×3 basketbal “Z ulice na olympiádu”. 3×3 basketbal na jeden kôš je nový dynamický a divácky atraktívny šport, ktorý bol prvý krát prezentovaný aj na olympiáde v roku 2021 v Tokyu. Základné pravidlá basketbalu ako dribling, streľba, kroky, prihrávky sú v podstate rovnaké, avšak 3×3 basketbal je aktuálne veľmi populárny po celom svete, keďže sa väčšinou hrá vonku, na námestiach, v nákupných centrách, v podstate sa dá hrať všade.

V podcaste sa dozviete, ako začal Tomáš s basketbalom, kto ho motivoval a aké boli začiatky 3×3 basketbalu v Trenčíne? Aké zápasy má vo svete odohraté a čo chce v Trenčíne vytvoriť.

Zistite aj to, ako sa môžete prihlásiť na 3×3 basketbal a zahrať si na krásnom a výnimočnom ihrisku v Trenčíne. Viac prezradí Braňo Papp a Tomáš Vavro v novom podcaste square_talk.

Total
0
Shares
Related Posts