Byť poslancom je mať odvahu, zodpovedný a odborný prístup a vedieť komunikovať

Úspešná absolventka doktorandského štúdia v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment, bývalá moderátorka a redaktorka rádia Trenchtown a organizátorka charitatívnych akcií či kultúrnych a športových podujatí Adriana Martošová, dokonale pozná problematiku manažmentu a riadenia kvality samosprávy nielen v celom Trenčíne ale i na sídlisku JUH – volebný obvod 2, kde sa rozhodla zabojovať o Vaše hlasy v komunálnych voľbách 2022  ako kandidátka za poslankyňu do Mestského zastupiteľstva Trenčín. 

Vážení obyvatelia Trenčína, ale aj sídliska JUH, 

v tohtoročných komunálnych voľbách som sa rozhodla kandidovať za poslankyňu Mesta Trenčín – vo volebnom obvode JUH 2 a zabojovať o Vaše hlasy. Aktuálnu politickú situáciu som začala už vnímať ako študentka doktorandského štúdia na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne, kde som zastávala aj funkciu podpredsedníčky AS FSEV za študentskú časť. Už počas môjho štúdia som spoluorganizovala rôzne kultúrne podujatia aj na akademickej pôde ako sú Beánie či Ples študentov.

Poslaním poslanca je počúvať ľudí, ich názory, podnety a pripomienky. Každý poslanec by mal mať zodpovedný prístup k práci, odbornosť a prijať sebakritiku. 

Doteraz sa venujem organizovaniu rôznych charitatívnych akcií, kde spolu s mojimi kolegovcami i známymi pomáhame deťom trpiacimi rôznymi chorobami i ľuďom v núdzi. Približne pred mesiacom som v spolupráci Cukráreň Mišák zorganizovala dobročinnú charitatívnu akciu, kde výťažok z tomboly bol venovaný malému chlapčekovi Dankovi na jeho rehabilitáciu. A nedávno sme zorganizovali predvolebnú zabíjačku pre našich obyvateľov sídliska JUH, kde rovnako výťažok z tomboly poputoval na detské onkologické oddelenie. 

Samozrejme okrem organizovania kultúrnych podujatí je mojim zámerom prispieť aj k organizovaniu športových podujatí, a preto som sa nedávno stretla s našou úspešnou futbalistkou AS Trenčín Laurou Harušťákovou, kde sme diskutovali o tom, ako zlepšiť šport v Trenčíne a vytvoriť spoločnú spoluprácu. 

Trenčín má byť moderné a inovatívne mesto.

Mojimi ďalšími cieľmi sú zlepšiť parkovaciu politiku na sídlisku JUH, zlepšiť prístup pre ZŤP – vozíčkari aj maminy s kočíkmi prostredníctvom bezbariérových chodníkov, letné kiná v Kultúrnom stredisku JUH a vytvorenie 3D kinosály v nákupnom centre Južanka. 

A za veľmi dôležité si pokladám prispieť k rukou dielu, podieľať a participovať na rôznych projektoch, na zveľaďovaní nášho mesta a pomôcť obyvateľom Trenčína pri riešení rôznych problémov. Preto sa uchádzam o Vašu dôveru v októbrových voľbách na post poslanca Mestského zastupiteľstva Trenčín, vo volebnom obvode JUH 2. Ďakujem Vám všetkým za Váš hlas a podporu!

Vaša poslankyňa Adriana Martošová

Platený obsah: Objednávateľ: Ing. Adriana Martošová, PhD., Halalovka 2344/39, 911 08 Trenčín | Dodávateľ: square media s.r.o., Mierové nám. 35, 911 01 Trenčín, IČO: 53727061

Total
1
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts