Cestovanie MHD Trenčín lacnejšie s aplikáciou: Ako na to?

“Nákup lístkov u vodiča bude od 1. júla 2024 v MHD Trenčín už len doplnková forma predaja. Tomu bude zodpovedať aj cena. Cestujúci však budú mať na výber množstvo iných spôsobov, ako za MHD Trenčín platiť a ušetriť. Poradíme vám, ako na to,” informovalo mesto Trenčín na svojej webovej stránke.

“S ročným predplatným lístkom zaplatíte za MHD v priemere len 50 centov na deň. Čím viac budete cestovať, tým menej vás bude stáť jedna jazda. Cena ročného lístka bude 182,50 €. V ponuke nájdete aj zľavnený za 90,00 €. Ak budete mať na dopravnej karte nahraný 30, 90 alebo 365-dňový predplatný lístok, kartu nie je potrebné prikladať k čítačke,” pokračuje.

“Mesačné lístky budú výhodnejšie než kedykoľvek predtým. Oplatia sa vám, ak s MHD cestujete aspoň 26-krát za mesiac. Ešte výhodnejšie ceny ponúknu štvrťročné a ročné predplatné lístky. Ak si mesačný, trojmesačný alebo ročný lístok nahráte na kartu SAD Trenčín, bude vám platiť aj v modrých autobusoch na území Trenčína,” konštatuje.

“V aplikácii BUS Trenčín si môžete kúpiť hodinové a denné lístky za najnižšie ceny. Rovnako nízke ceny môžete využiť aj pri platbe dopravnou kartou Transdev alebo SAD Trenčín. Platiť za lístok bude možné aj bankovou kartou pri všetkých dverách. Tento bude drahší než v appke, ale lacnejší než v hotovosti,” dodalo.

zdroj: Mesto Trenčín

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts