Chcem Trenčín, o ktorom sa bude hovoriť nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí

Štúdium verejnej správy a dennodenné stretnutia so zástupcami samospráv ho viedli k zvýšenému záujmu o verejné dianie. Branislav Papp sa na Trenčín pozerá z dlhodobého hľadiska a v komunálnych voľbách sa uchádza o Vašu priazeň.

V Trenčíne som sa narodil, strávil tu väčšinu svojho života a skutočne mi na ňom záleží. Precestoval som niekoľko krajín, žil som 1,5 roka v Nemecku, ale k Slovensku a najmä k mestu Trenčín mám výnimočný vzťah. Po vyštudovaní vysokej školy v odbore verejná správa som začal spolupracovať na slovenskom start-upe so svetovým potenciálom „Simplicity“. Ide o mobilnú aplikáciu, ktorá prepája občanov s mestom, aby sa mohli aktívne zapájať do diania v ich okolí a dostávať aktuálne informácie priamo od mesta. Aplikácia funguje v desiatkach slovenských miest a úspech žne aj v mnohých amerických mestách ako napríklad New York či Miami.

Absolvoval som stovky stretnutí so zástupcami miest a obcí na Slovensku.
Skúsenosťami, ktoré som doteraz nadobudol, chcem prispievať aj v mojom rodnom meste a zastupovať tak obyvateľov Trenčína.

Uvedomujem si, že všetko je o ľuďoch a o tom, aké si vytvoríme miesto a mesto pre život. V mestskom zastupiteľstve budem okrem iného podporovať inovatívne riešenia, rozvoj mládeže, ale aj piliere generačného mosta a tým zlepšovať prepojenie staršej a mladšej generácie. Pribúdajúce inovatívne riešenia sú už súčasťou nášho každodenného života. Vo veľkej miere sú to práve moderné technológie napredujúce rýchlym tempom. Rozvoj športu a mládeže, posilňovanie technického, logického a kreatívneho myslenia už od predškolského veku výrazne prispieva k rozširovaniu zručností a schopností detí.

Za veľmi dôležitú a kľúčovú oblasť vnímam tiež prepojenie mladšej a staršej generácie, takzvaný generačný most. V meste Trenčín je množstvo šikovných a talentovaných ľudí, ktorých by sme mali viac zapájať do verejného diania a prispievať tak k lepšej spoločenskej kultúre. Staršej generácii vyjadrovať úctu a počúvať ich správne nastavené hodnoty a podnety. Myslím, že niekedy netreba veľké projekty a plány. Stačí začať robiť malé kroky, aby staršia a mladšia generácia mohla byť výchovno-vzdelávacím zdrojom jeden pre druhého. 

Kandidovať za poslanca je pre mňa veľké rozhodnutie. Preto každému ďakujem za doposiaľ vyjadrenú dôveru. Mesto Trenčín je moderné mesto s výsledkami a s obrovským potenciálom. Bude mi potešením zastupovať jeho občanov a reprezentovať naše mesto. Aby každý Trenčan hrdo hovoril o svojom meste nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Platený obsah: Objednávateľ: Objednávateľ: Branislav Papp, Pod Sokolice 525/46, Trenčín 911 01
Dodávateľ: square media s.r.o., Mierové nám. 35, 911 01 Trenčín, IČO: 53727061

Total
16
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts