Festival filmov HoryZonty: Tešiť sa môžeme aj na výstavu fotografií

Fotografie do fotosúťaže pri príležitosti Festivalu dobrodružných filmov HoryZonty v Trenčíne (9. – 11. 11.) bolo možné posielať do konca týždňa. Informovala o tom koordinátorka fotosúťaže Zuzana Jargašová.

Atmosféru festivalu podľa nej každoročne dotvára aj niekoľko výstav. Neodmysliteľne k nemu patria autorské výstavy, chýbať nebude ani výstava súťažných fotografií. Súťažiaci mohli svoje snímky posielať do dnešného dňa – 22. októbra. Témou fotosúťaže je Dobrodružstvo.

“Radosť z dobrodružstva je asi to, čo spája všetkých nadšencov festivalu HoryZonty. Preto sme tento rok vybrali tému, ktorá je nám spoločne blízka a svoje dobrodružstvo v nej nájde každý,” priblížila výber témy fotosúťaže Jargašová.

Téma Dobrodružstvo je podľa nej dostatočne široká na to, aby si súťažiaci dovolili popustiť uzdu svojej fantázii a zaujali porotu a očarili návštevníkov festivalu svojimi snímkami.

“Najlepšie snímky odprezentujeme na webových stránkach podujatia. Vytlačené a vystavené budú počas festivalu od 9. do 11. novembra v Posádkovom klube v Trenčíne. Trojčlenná porota ocenení tri najlepšie fotografie a udelená bude tiež cena Grand Prix, ktorú získa absolútny víťaz,” doplnila Jargašová.

ilustračný obrázok: HoryZonty

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts