FOTO: Vodič z Trenčína nezvládol riadenie a skončil v cele policajného zaistenia

Veľkonočný pondelok strávil každý z nás presne podľa svojho gusta – inak tomu nebolo ani v prípade vodiča, ktorý tento deň skončil v policajnej cele.

Častokrát upozorňujeme na dôsledky alkoholu za volantom, no ani to nenapomáha obozretnosti šoférov – vodič, ktorý pochádza z Trenčína tomu nie je výnimkou.

Má iba 27 rokov a pri výjazde z kruhového objazdu sa nedokázal želaným spôsobom koncentrovať, pričom neprispôsobil ani rýchlosť jazdy svojim schopnostiam. So svojim vozidlom vyšiel na trávnatý ostrovček, kde narazil do dopravného značenia.

To však nie je všetko – nesplnil si ani svoje povinnosti z pozície účastníka dopravenej nehody, čo znamená, že po náraze nezastavil, nehodu neohlásil a pokračoval v ceste.

Následne bol príslušníkmi policajnej hliadky vypátraný a dychová skúška u neho potvrdila prítomnosť alkoholu, ktorý dosahoval hodnotu 1,81 promile. Mužovi bolo zadržané vodičské oprávnenie a následne bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Dopustil sa prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

Total
0
Shares
Related Posts