Revolution Train: Multimediálny zážitok prichádza do Trenčína!

“Multimediálna vlaková súprava, ktorá ponúka jedinečné prostredie pre interaktívne zážitkové vzdelávanie, bude pristavená na hlavnej stanici v piatok 26. apríla 2024 na koľaji č. 7 pri prvom nástupišti. Vlak má upozorniť na nebezpečný svet drog. Program je určený žiakom základných a stredných škôl,” informovalo mesto Trenčín na svojej webovej stránke.

“Vo vlaku sú pripravené nebezpečné miesta, napríklad autohavária, bar, stará továreň či ordinácia. Všetky priestory ponúknu simulácie, ktoré nadväzujú na filmový príbeh. Deti zo škôl, ktoré sa už prihlásili na návštevu vlaku, budú sedieť v kinosále a sledovať film. Ten skončí, plátno sa zodvihne a to, čo videli vo filme, sa zrazu objaví pred nimi. Lektor ich vyzve, aby vstúpili do toho prostredia a urobí s nimi interakciu. Celý príbeh trvá 90 minút a je určený pre deti od 12 do 17 rokov,” pokračuje.

“Revolution Train má 6 vagónov, 4 kinosály, 8 interaktívnych miestností a ponúka aj skutočný príbeh o drogovej závislosti. Pri deťoch od 10 do 12 rokov je nutný sprievod dospelej osoby,” dodalo.

ilustračný obrázok: revolution train

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts