Golf Nest: Nový rozmer golfového športu v Trenčíne

Golf Nest – Vaše golfové hniezdo v srdci Trenčína. Nový golfový areál v Trenčíne, oslavuje úspešný záver svojej prvej sezóny. Golf nest sa rýchlo stal hitom nielen medzi skúsenými hráčmi, ale aj medzi úplnými nováčikmi.

Začiatky Golf nest a jeho rýchly vzostup

Po rokoch neprítomnosti golfového odpaliska v Trenčíne, Golf nest okamžite zaplnil túto medzeru. Vďaka spolupráci s trenčianskym golfovým klubom a efektívnej propagácii, areál rýchlo získal popularitu. “Takéto niečo tu roky chýbalo,” hovorí majiteľka areálu, Lucia Henčelová. Areál, rozprestierajúci sa na viac ako 30.000 m², priťahuje nielen golfistov, ale aj verejnosť na súkromné či firemné eventy.

Zelená karta a tréningové možnosti

Golf nest nie je len o hre. Ponúka aj vysoko kvalifikovaný tím trénerov pod vedením golfového profesionála Romana Kianičku. S medzinárodnými skúsenosťami a úspechmi, tento tím prináša možnosti tréningu pre hráčov všetkých úrovní. “Ponúkame aj analýzu švihu s vysokorýchlostnou kamerou a radarovým systémom Flightscope,” dodáva majiteľka. Tí, ktorí majú záujem aj získať Zelenú kartu, je to možné v spolupráci s Golfovým a športovým klubom Trenčín

Rôznorodé akcie a komunitné podujatia

Od slávnostného otvorenia areálu v júni, Golf nest usporiadal rad eventov vrátane Cobra demo dňa s profesionálom Tomášom Beckom a podporu Miss Trenčianskeho kraja. Areál je tiež populárny pre firemné eventy a súkromné oslavy.

Budúcnosť Golf nest

S prístupom zimy, Golf nest zostáva otvorený, ponúkajúc možnosti tréningu pre nadšencov športu. Plány na budúci rok zahŕňajú podporu detského a juniorského golfu, organizovanie ďalších táborov a eventov. “Stále budujeme chill out zónu, ktorá je už teraz veľmi obľúbená,” hovorí Lucia Henčelová. Cieľom je udržať priateľskú a pohodovú atmosféru, ktorá je charakteristická pre tento areál.

Golf nest, s krásnym výhľadom a pozitívnou energiou, sa stal nielen miestom pre zlepšovanie golfovej hry, ale aj komunitným centrom, kde sa stretávajú športovci, podnikatelia a rodiny.

Pre viac informácií, návštevy alebo nákup darčekových poukážok, kontaktujte Golf nest na info@golfnest.sk.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts