Hokejový raj pre talenty: Hokejová hala v Trenčíne je tesne pred dokončením!

Máme skvelú správu – Trenčiansky samosprávny kraj informoval o tom, že práce na hokejovej hale pre Hokejovú akadémiu v Trenčíne sú pred koncom!

Všetko by malo byť dokončené do konca januára 2024, pričom vieme, aká je aktuálna situácia. “Od veľkej vízie k realite. Aj tak sa dá nazvať postup prác na jednom z najväčších župných projektov vôbec. Hokejový stánok, v ktorom budú trénovať najlepšie hokejové talenty z kraja, je pred dokončením. Od posledného kontrolného dňa urobil zhotoviteľ obrovský pokrok. Práce sú dokončené na 70%,” avizuje kraj na svojej webovej stránke.

“Inžinierske siete, vrátane vzduchotechniky, sú všetky urobené, rovnako ako omietky. Boli sme si pozrieť šatne, ktoré sú nielen veľmi veľké, ale aj v anti-vandal prevedení,“ dodal trenčiansky župan Jaroslav Baška.

“Fakturácia je niekde vo výške 10 800 000 eur, celkové náklady sa blížia k 16 miliónom eur. Predchádzajúca vláda nám zobrala dotáciu vo výške 3 milióny eur, budeme sa snažiť, aby nám tá terajšia tieto peniaze vrátila, pretože celú výstavbu zatiaľ ťaháme z vlastných a z úverových zdrojov,“ dodal.

zdroj: TSK

zdroj: TSK

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts