Mesto Trenčín prenajme hokejistom nebytové priestory a reklamné plochy

Mesto Trenčín ako majiteľ Zimného štadióna Pavla Demitru prenajme hokejovému klubu Dukla Trenčín nebytové priestory a reklamné plochy na štadióne. Na mimoriadnom zasadnutí zastupiteľstva o tom rozhodli trenčianski mestskí poslanci.

Ako informoval riaditeľ Mestského hospodárstva a správy lesov Trenčín Roman Jaroš, mesto prenajme hokejovému klubu kancelárske priestory, šatne, hygienické zariadenia, skladové priestory, zasadačku, posilňovňu a ďalšie priestory od 1. januára do 31. decembra budúceho roku za jedno euro na rok. Účinnosť zmluvy sa môže vzhľadom na rekonštrukciu zimného štadióna posunúť. Súčasťou nájomnej zmluvy je klauzula o úsporných opatreniach v spotrebe energií. Majú byť súčasťou memoranda, ktoré s klubom uzavrie primátor Richard Rybníček.

Zastupiteľstvo rovnako odsúhlasilo prenájom reklamných plôch pod ľadovou plochou, na mantineloch a na ďalších plochách zimného štadióna. Od začiatku januára do konca marca a od 1. septembra do konca roka bude nájom vo výške takmer 143 eur za mesiac, od 1. apríla do konca augusta zaplatí klub za reklamné plochy jedno euro mesačne.

zdroj: Vladimír Koláček

zdroj: TASR

Total
12
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts