MIKUŠ DIAMONDS oslávi 25 rokov koncertom kapely S HUDBOU VESMÍRNOU.

Už štvrťstoročie žije rodinná firma MIKUŠ DIAMONDS v symbióze s hmotnými pokladmi sveta, rešpektujúc ich prírodný pôvod a vzácnosť. V myšlienke vďaky za bohatstvo, ktoré nám Zem vynára, ručne tvoria šperky majúce charakter dedičných klenotov.

Ako znak vďaky klientom, spolupracovníkom a všetkým priaznivcom, si rodinná firma MIKUŠ DIAMONDS pripravila koncert kapely S HUDBOU VESMÍRNOU. Kapela vystúpi na Mierovom námestí v Trenčíne už tento štvrtok (12. október 2023). Koncert bude verejný a pre všetkých ZADARMO.

Koncert rodina Mikušovcov realizuje s cieľom vďaky za priazeň ľudí. Sami sú veľkými fanúšikmi kapely S Hudbou Vesmírnou, preto sa rozhodli osloviť práve ich a tešia sa, že hneď súhlasili. Koncert bol od začiatku mienený ako túžba venovať Trenčanom (samozrejme nielen im) a širšiemu okoliu kultúrnu akciu, spoločne sa stretnúť pri dobrej hudbe, úsmevoch a zábave.

30 minút pred koncertom sa uskutoční súťaž o prívesok Frasco s retiazkou podľa vlastného výberu.

MIKUŠ DIAMONDS chce ponúknuť zákazníkom tie najlepšie šperky

Pri zakladaní spoločnosti Briliant v septembri roku 1998 mal Ivan Mikuš jasné predstavy o tom, čo chce postupnými a zároveň rozhodnými krokmi v tomto umeleckom odvetví dosiahnuť. Jednoducho a výstižne – prostredníctvom krásy a originality ručne robených zlatých šperkov prinášať ľuďom šťastie, pretrvávajúce desaťročia.

“Chceme vás sprevádzať  všetkými chvíľami vášho života.”

Ivan Mikuš, majiteľ MIKUŠ DIAMONDS

Prienikom na celoslovenský trh si postupne svoje pevné miesto vytvára sieť predajní s výnimočnou atmosférou, luxusnými šperkami a neopakovateľným profesionálnym zákazníckym servisom. Kráľovský zážitok z návštevy každého klenotníctva MIKUŠ DIAMONDS si vždy so sebou odnáša každý návštevník. Už pri prvej návšteve získa základné znalosti o diamantoch a farebných drahých kameňoch a rád sa tak vracia na miesto, kde dostáva prvotriedne služby a produkty.

CELÝ PRÍBEH ZNAČKY MIKUŠ DIAMOND SI MÔŽETE PREČÍTAŤ TU.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts