Ministerstvo refunduje trenčianskej radnici náklady na 2 projektové dokumentácie

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR ako riadiaci orgán pre Integrovaný regionálny operačný program zaplatí trenčianskej radnici náklady na vypracovanie dvoch projektových dokumentácií. Informovala o tom hovorkyňa mesta Erika Ságová.

“MIRRI vyhovelo žiadosti mesta Trenčín o poskytnutie nenávratného finančného príspevku na refundáciu vypracovania dvoch projektových dokumentácií týkajúcich sa revitalizácie verejného priestranstva. Na projektovú dokumentáciu revitalizácie Ulice 1. mája – I. etapa ministerstvo schválilo nenávratný finančný príspevok 68.700 eur, uviedla hovorkyňa.

MIRRI podporilo aj projektovú dokumentáciu revitalizácie pešej zóny Hviezdoslavova – Jaselská – Vajanského – Sládkovičova. V tomto prípade schválilo výšku nenávratného finančného príspevku 180.000 eur.

“Nenávratné finančné príspevky na projektové dokumentácie sme získali v rámci výzvy na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na prípravu regionálnych projektov,” doplnila Ságová.

zdroj: Slovakia Travel

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts