Najslávnejšie baletné predstavenie Labutie jazero prichádza do Trenčína!

Už o pár dní sa v Trenčíne uskutoční najslávnejšie baletné predstavenie Labutie jazero v podaní baletného súboru Royal Classical Ballet.

Príďte zažiť tú najvyššiu umeleckú kvalitu baletných sólistov a tanečníkov z Royal Classical Ballet. V rámci svojho veľkého európskeho turné navštívia počas novembra aj Slovensko. 35 excelentných tanečníkov, absolventov najlepších škôl klasického baletu, predvedie nielen vysokú technickú úroveň tanca, ale aj úžasné herecké výkony a schopnosť vcítenia sa do príbehu. Okrem toho sa môžete tešiť na krásne kostýmy a kulisy, ktoré umocnia silný príbeh na javisku.

Labutie jazero je najslávnejší balet s hudbou od P. I. Čajkovského. Krásny a strhujúci príbeh lásky princa Siegfrieda a princeznej Odette, premenenej na bielu labuť zlým čarodejníkom Rothbartom a neuveriteľný boj medzi dobrom a zlom nadchýna divákov po celom svete. Prvýkrát bol predstavený 4. marca 1877 na javisku Moskovského Boľšého Divadla a odvtedy zostáva najobľúbenejším baletným predstavením.

Nechajte sa aj Vy vtiahnuť do jedného z najkrajších baletných príbehov v prevedení špičkových umelcov z divadla Royal Classical Ballet. Už v novembri sa na Vás tešia vo Vašom meste, v Trenčíne v Dome armády v dvoch predstaveniach – 7.11.2022 a 8.11.2022 o 19:00. Vstupenky na Labutie jazero zakúpite v sieti Ticketportal.

Total
1
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts