Nehoda v Trenčíne: Zrážka dvoch áut si vyžiadala tri zranenia!

Zrážka dvoch osobných áut na Legionárskej ulici v Trenčíne si vyžiadala zranenie troch ľudí. Pri nehode zasahovali siedmi príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Trenčína s jedným zásahovým a s jedným sanitným automobilom hasičskej záchrannej služby (SAHS). Informoval o tom hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.

Havarované automobily v dôsledku zrážky blokovali časť križovatky. Pri udalosti sa zo štyroch účastníkov dopravnej nehody zranili tri osoby.

“Trenčianski hasiči zabezpečili miesto udalosti a zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc. Po poskytnutí prvotnej zdravotnej starostlivosti zranených previezli posádky SAHS a záchrannej zdravotnej služby na ďalšie ošetrenie do nemocnice,” uviedol Petrík.

Zasahujúci hasiči na vozidlách podľa neho vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia, pomocou absorpčnej látky zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny a z vozovky odstránili ďalšie následky dopravnej nehody. Po ukončení činnosti miesto udalosti odovzdali príslušníkom polície.

ilustračný obrázok: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts