Ohnivá tragédia: Hasiči museli hasiť horiace vozidlo na cestnom moste v Trenčíne!

Šesť profesionálnych hasičov z Trenčína s tromi kusmi techniky zasahovalo v minulý týždeň pri dopravnej nehode na novom cestnom moste v Trenčíne. Po nehode zhorel osobný automobil. Informovl o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Marián Petrík.

“Štyria účastníci dopravnej nehody sa bez viditeľných zranení nachádzali mimo postihnutých automobilov, jedno z vozidiel bolo zasiahnuté požiarom, ktorý bol v pokročilej fáze horenia,” uviedol hovorca.

Hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili na likvidáciu požiaru jeden hasebný prúd s použitým peny. Počas hasenia bola cesta uzavretá v oboch smeroch. Zdravotní záchranári HaZZ preverili zdravotný stav všetkých účastníkov a osobám poskytli predlekársku prvú pomoc. Na miesto prišli dve posádky zdravotných záchranárov, ošetrili jednu zranenú osobu, ktorú následne transportovali na do nemocnice.

“Počas zásahu vykonali príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiarno-bezpečnostné opatrenia a pomocou termovíznej kamery požiarisko na záver skontrolovali. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,” doplnil Petrík.

zdroj: HaZZ TN

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts