Príbeh ultrabežkyne, tajomstvo šťastného života aj rady, čo nerobiť počas inflácie 

Tohtoročná multižánrová konferencia TEDxTrenčín sa uskutoční v sobotu 22. októbra v priestoroch Piano Clubu. Program podujatia sa ponesie v duchu témy Dnešok, príbeh zajtrajška. Medzi rečníkmi vystúpi viceguvernér Národnej banky Slovenska Ľudovít Ódor, autor populárneho podcastu Mozgová atletika Denis Kováč i politická redaktorka Gabriela Kajtárová a ďalší.

Podujatie je určené pre všetkých, ktorí si radi vypočujú zaujímavé prednášky, príbehy či pohľady na svet, v ktorom žijeme. Okrem rečníkov sa na pódiu vystrieda aj niekoľko umeleckých vystúpení a počas prestávok je pripravený bohatý sprievodný program. Navyše, počas celého dňa je pre návštevníkov zabezpečené občerstvenie v cene lístka, a to vrátane obeda, večere a kvalitnej kávy.

O čom sa bude rozprávať?

Uvažovali ste už o tom, ako dnešné rozhodnutia môžu meniť našu budúcnosť? Ako dokážu malé zmeny urobiť veľké veci? Na tieto otázky sa pokúsia tohtoroční rečníci TEDxTrenčín 2022 nájsť odpovede. 

Lívia Hlavačková nás zavedie do sveta medicíny a odhalí históriu absurdných liečiteľských postupov, Denis Kováč prezradí dôvody, prečo vystupovať z komfortnej zóny a s Ľudovítom Ódorom sa pozrieme do oblasti financií a súčasnej krízy. Na TEDx vystúpi aj šéfbarman Stanislav Harciník, ktorý však nebude rozprávať len o príprave kokteilov a Gabriela Kajtárová, s ktorou sa pozrieme na stereotypy v spoločnosti. Bohunka Koklesová predstaví svoju aktivitu v rámci budovy Machnáč v Trenčianskych Tepliciach a Soňa Kopčoková porozpráva zážitky zo 768-kilometrovej Cesty hrdinov SNP, ktorú zvládla za rekordných 11 dní. Čoskoro budú zverejnené aj ďalšie mená. Moderátorkou bude už tradične Oli Džupinková z Rádia Expres.

Aj o zábavu bude postarané

Okrem rečníkov a umeleckých vystúpení na pódiu sa budú v priestoroch Piano Clubu nachádzať aj rôzne sprievodné aktivity, ktoré môžu návštevníci vyskúšať počas prestávok. Za zmienku určite stojí terapia virtuálnou realitou od občianskeho združenia IPčko, poradňa s fyzioterapeutom a trénerom, spoločenské hry od Ihrysko alebo kartová hra Hlbina a ďalšie. V závere oficiálneho programu budú traja návštevníci odmenení vecnými cenami. 

Príďte sa zásobiť pozitívnymi zážitkami a užiť si trocha oddychu a času pre seba. Celodennú vstupenku na podujatie kúpite za 45 eur na www.tedxtrencin.sk.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts