Robo Opatovský vystúpi na koncerte s hosťami v Trenčíne, predstaví vianočný album

Robo Opatovský Šťastné a Veselé tour. Tak nazval svoje vianočné turné známy slovenský spevák a skladateľ. Robo pôsobí na scéne už viac ako 20 rokov. Do Trenčína zavíta 6. decembra v Piano Club. 

Na koncerte predstaví nový album

Robo predstaví svoj najnovší album „Šťastné a veselé“, ktorý vyšiel na CD 19. novembra. Na koncerte sa môžete tešiť na jeho najznámejšie vianočné piesne z predošlých albumov ako napríklad Prvé Vianoce, Vianočná pošta, Čas sviečok, Dieťa spí a ďalšie.

https://www.instagram.com/p/CVau-nbKMJ-/

Vianočné turné a narodeninová oslava v jednom. 

Turné vníma ako narodeninový darček pre seba a pre svojich fanúšikov. Koncerty totiž budú oslavou jeho okrúhlych narodenín, ktoré oslávi počas vianočných sviatkov.

Súčasťou koncertu budú známi hostia

Robo na novom albume spolupracoval so známymi menami. S Ondřejom Brzobohatým nahral pieseň Poďme si priať, ku ktorej natočili videoklip v priestoroch Kaštieľa Pálffy. Hlas Mirky Partlovej sa vyskytol v spoločnej piesni z nového albumu. Práve ona a Patrik & Silvia Dance budú s Robom vystupovať na koncerte v Trenčíne.

https://www.instagram.com/p/CUc-duBKLYq/

Koncert prebehne v súlade s opatreniami

Na základe aktuálne platných opatrení Covid automatu sa koncerty uskutočnia v režime OP (kompletne zaočkovaní a po prekonaní ochorenia COVID). 

Total
0
Shares
Related Posts