Sit Down s Veronikou Ostrihoňovou a známymi hosťami v Tepliciach!

Sit Down s Veronikou Ostrihoňovou a známymi hosťami či legenda českej hudobnej tvorby Felix Slováček. Po úspešnom ročníku Hudobného leta do Trenčianskych Teplíc prichádza Divadelná jeseň. 

Po úspešnom Hudobnom lete, na ktorom Trenčianske Teplice privítali takmer 3 tisíc milovníkov skvelej hudby a kultúry na 9 letných podujatiach, začína Divadelná jeseň, ktorá návštevníkom prinesie nezabudnuteľné predstavenia rôzneho charakteru. Tešiť sa môžete na koncept sit down rozhovoru či kultúrny večer naplnený hudbou a filmovým premietaním. 

Divadelná jeseň odštartuje už 5. októbra, kedy Trenčianske Teplice navštívi Veronika Cifrová Ostrihoňová so známym konceptom Sit Down s Veronikou a jej inšpiratívnymi hosťami. Veronika vyspovedá Zuzanu Kovačič Hanzelovú, redaktorku denníka SME, ktorá sa venuje spoločenským témam, má silný zmysel pre spravodlivosť a nebojí sa pomenovať veci presne tak, ako sú. Návštevníci budú mať možnosť do hĺbky spoznať aj jedného z najznámejších slovenských moderátorov. Matej „Sajfa“ Cifra je známy z vysielania Fun rádia či zo svojho Youtube kanálu, na ktorom zabáva desať tisíce sledovateľov. Príďte na poriadnu dávku smiechu, ale i motivácie a silných príbehov hostí večera. Podujatie je tlmočené do slovenského posunkového jazyka.

23. októbra nás návštevou poctí žijúca legenda českej hudobnej scény. Skladateľ, dirigent a multiinštrumentalista Felix Slováček má na konte viac ako 500 nahratých titulov a 2 milióny predaných hudobných nosičov. Do repertoára Felixa Slováčka patria skladby z klasickej, jazzovej ale i popovej tvorby. Návštevníkov čaká výnimočný večer plný tých najznámejších melódií, ale i výnimočný film o umelcovej celoživotnej dráhe, ktorý zachytáva dôležité miesta jeho života a beseda spojená s autogramiádou. Návštevníkov teda čaká zábavný spoločenský večer, ktorý sa uskutoční v rámci koncertného turné známeho hudobníka.  

Všetky podujatia sa uskutočnia v Kursalone v Trenčianskych Tepliciach so začiatkom o 19. hodine. Návštevníkov pozývame prežiť kultúrou naplnenú jeseň.

VSTUPENKY NÁJDETE NA TICKETPORTAL.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts