Slávnostný večer v Trenčíne: Kraj si v závere roka uctil výnimočné osobnosti!

Mesiac december bol poznačený aj odovzdávaním významných ocenení výnimočným osobnostiam, a to hneď z dvoch odvetví – zdravotnícke a sociálne služby.

Celú atmosféru tohto podujatia umocnili ešte priestory Kasárne Trenčianskeho hradu. Informoval o tom Trenčiansky samosprávny kraj na svojej webovej stránke. Prítomná bola aj moderátorka Jarmila Lajčáková a trenčiansky župan Jaroslav Baška.

“V týchto službách pracujú naozaj ľudia, ktorí sú dobrosrdeční, fundovaní, s množstvom skúseností. Dokážu sa popasovať s problémami, s ktorými sa každodenne stretávajú. Chcel by som sa im úprimne poďakovať, pretože bez týchto ľudí by sme nevedeli v Trenčianskom kraji tieto služby poskytovať. Týchto ľudí je ako šafranu a my urobíme všetko preto, aby sme podporili tieto oblasti,“ povedal župan.

“Ocenenia si výnimočné osobnosti prevzali v 9 kategóriách. Za oblasť zdravotníctva to boli kategórie lekár, sestra, iný zdravotný pracovník, kolektív a manažér v zdravotníctve. Celkom bolo cenených 16 ľudí. V oblasti sociálnych služieb to boli kategórie sociálny pracovník/čka, odborný zamestnanec, manažér v sociálnych službách a nakoniec mimoriadna cena za obetavosť. Aj v tejto oblasti bolo rovnako ocenených 16 ľudí,dodal kraj.

zdroj: TSK

zdroj: TSK

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts