Strhujúci výkon: Mladé talenty oslnili župana a získali si srdcia fanúšikov!

“Na pôde Trenčianskeho samosprávneho kraja trenčiansky župan v utorok 9. januára srdečne privítal 13 mladých fitnessiek a jedného fitnessáka. So šikovnými športovcami prišla aj ich trénerka Marianna Kollárová,” informoval Trenčiansky samosprávny kraj na svojej webovej stránke.

“Ich vek však neznamená nedostatok skúseností, práve naopak. Trinásť nadaných dievčat a jeden chlapec sú členmi športového klubu Unity Academy Trenčín pod vedením trénerky Marianny Kollárovej. Samotný klub má až 150 členov a niektoré deti trénujú už od jedného roka. Na pozvanie trenčianskym županom priniesli ukázať aj niekoľko ocenení z Majstrovstiev sveta, Európy či Slovenska. Talentovaní športovci to však nemajú zadarmo. Tréningy 7 dní v týždni sú dôkazom ich svedomitosti odhodlanosti a nadšenia pre šport. Začali sa taktiež venovať aj profesionálnemu cheerleadingu, ktorý je oficiálnym olympijským športom,” píše sa na stránke.

“Oceňujem vaše zapálenie pre šport a gratulujem vám k vašim úspechom. Ďakujem, že týmto spôsobom reprezentujete Slovensko, ale aj samotný Trenčiansky samosprávny kraj. Do budúcna vám prajem ešte veľa zlatých medailí a čo najmenej zranení, povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška.

zdroj: TSK

zdroj: TSK

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts