Sviatočná atmosféra nesúca sa Mierovým námestím bude pokračovať aj v nedeľu!

Čaro Vianoc pod hradom pokračuje aj v nedeľu, počas ktorej nás bude čakať program pestrý na ďalšie vianočnou atmosférou nabité vystúpenia!

Začneme už veľmi skoro, a to konkrétne o 10:30, kedy sa na Mierovom námestí bude prebiehať program pod názvom SELČAN A SELČANKA. O 15:00 nás zas čakajú rovno dva koncerty, pričom jeden bude prebiehať na pódiu – pôjde o trenčianske cimbalové zoskupenie Jozefa Brindzáka FASCINATION BAND. Druhé zas nájdeme v Kostole sv. Františka Xaverského, kde bude jubilejný benefičný koncert Hospicu milosrdných sestier s operným duom LA STRADA.

Hudobnými predstaveniami budeme ešte chvíľku pokračovať, vzhľadom na to, že o 17:00 zaznejú obľúbené vianočné hity v podaní KATARÍNY KOŠČOVEJ. Deti sa zas budú tešiť z betlehemskej maštaľky, v ktorej nájdu živé zvieratká. Tá sa nachádza na námestí pod stromčekom a k dispozícii bude od 10:00 do 18:00.

No a v neposlednom rade – na Farskej ulici v Centre pre rodinu budú opäť prebiehať ADVENTNÉ DIELNIČKY, kde sa budú môcť kreatívne realizovať ako malí, tak i veľkí. Prebiehať budú od 15:30 do 18:30.

zdroj: Juraj Majerský

zdroj: trencin.sk

Total
35
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts