Trenčiansky kraj hľadá hrdinov sociálnych služieb: Nominujte ich do 10. mája!

“Trenčiansky samosprávny kraj po piaty raz ocení tých najlepších, pracujúcich v spoločnosti málo cenenej oblasti – v sociálnych službách. Ak poznáte niekoho z regiónu Trenčianskeho kraja, kto by si toto ocenenie zaslúžil, nominujte ho do 10. mája tohto roka,” informuje župa na svojej webovej stránke.

“Práca v sociálnych službách si vyžaduje nielen hlavu a ruky, ale najmä kus srdca. Sociálni pracovníci, asistenti sociálnej práce, opatrovateľky, sestry ale aj samotní manažéri v tejto oblasti často pracujú s osobami s ťažkým zdravotným aj mentálnym postihnutím, s osobami dlhodobo chorými, hendikepovanými aj s osobami na okraji spoločnosti. Za túto obetavú a verejnosťou často prehliadanú prácu im Trenčianska župa už po piatykrát chce vyjadriť vďaku formou verejného poďakovania. Nominovaná / nominovaný musí byť v pracovnoprávnom vzťahu s poskytovateľom sociálnych služieb, zapísanom v registri sociálnych služieb kraja. Návrhy môžu zasielať vedúci zamestnanci, resp. rodinní príslušníci, ale aj ďalší občania prostredníctvom štatutára poskytovateľa sociálnych služieb, v zmysle podmienok zverejnených na našej webovej stránke,” pokračuje.

“Nominácie je možné posielať mailom na daniela.hankova_polanska@tsk.sk alebo ingrid.zabkova@tsk.sk, prípadne poštou na adresu Úradu TSK do 10. mája 2024. Presné podmienky nájdete tu – Oceňovanie zamestnancov v sociálnych službách,” dodala.

ilustračný obrázok: unsplash

zdroj: tsk.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts