TRENČÍN: Agresívny muž škončil pre nebezpečené vyhrážanie v policajnej cele!

Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 34-ročného muža z prečinov nebezpečného elektronického obťažovania, nebezpečného vyhrážania a marenia výkonu úradného rozhodnutia. Smrťou sa vyhrážal svojej bývalej partnerke a porušil súdny zákaz priblížiť sa k nej. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Súd mužovi trestným rozkazom zakázal ženu kontaktovať a nemohol sa k nej priblížiť na vzdialenosť menšiu ako päť metrov. Muž zákaz nerešpektoval.

“Ženu opakovane kontaktoval. Žiadal od nej, aby sa k nemu nasťahovala, vyhrážal sa jej, že inak už neuvidí svojho syna. Poškodená sa k mužovi nasťahovala. Odvtedy jej pravidelne telefonoval prostredníctvom mobilnej aplikácie a posielal SMS správy,” priblížila hovorkyňa s tým, že žene sa mal smrťou vyhrážať aj počas spoločnej cesty autom.

Poškodená požiadala o pomoc políciu. Policajti mužovi obmedzili osobnú slobodu a umiestnili ho v cele policajného zaistenia. Zároveň prokurátorovi podali podnet na väzobné stíhanie obvineného. O ďalšom osude obvineného rozhodne v najbližších hodinách súd.

ilustračný obrázok: FB/Polícia SR – Trenčieansky kraj

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts