Uzatvorený železničný podjazd v Trenčíne: Obmedzenia dopravy od dneška!

Už od dnešného dňa (od 18:00h) do 14. augusta (5:00h) bude uzatvorený železničný podjazd z centra mesta na Sihoť. Informovalo o tom mesto Trenčín na svojej webovej stránke.

Vyššie uvedené sa bude diať kvôli rekonštrukcii odvodňovacieho žľabu. Obmedzenia sa však dotknú aj MHD, kde zastávka Obchodná akadémia bude zrušená v oboch smeroch a zastávka Zimný štadión zas preložená na Ul. kpt. Nálepku.

Mesto Trenčín informuje o nasledovných linkách takto:

Linky č. 2, 4, 6, 12, 24 a 28: Na Sihoť: Po zastávky na stanici (v prípade linky č. 4) na Hasičskej ulici bez zmeny trasy. Ďalej bez zastavenia obchádzkou. Na svoju trasu sa napoja od zastávky „Zimný štadión“ (preložená na Ul. kpt. Nálepku). Zo Sihote: Po zastávku „Považská“ bez zmeny trasy. Pred zimným štadiónom odbočia na Ul. kpt. Nálepku, kde bude premiestnená zastávka „Zimný štadión“. Ďalej bez zastavenia obchádzkou a od zastávky „Autobusová stanica“ sa napoja na svoje trasy. Linka č. 4 sa na svoju trasu napojí od zastávky „Hasičská“.

Linka č. 8: Na Sihoť: Po zastávku Hasičská bez zmeny. Ďalej bez zastavenia obchádzkou. Na svoju trasu sa napojí od zastávky „Zimný štadión“ (preložená na Ul. kpt. Nálepku). Zo Sihote: Po zastávku „ZŠ, Hodžova“ bez zmeny. Zastávku „Zimný štadión“ obslúži v náhradnej polohe na Ul. kpt. Nálepku. Potom bez zastavenia a od zastávky „Hasičská“ po svojej trase.

zdroj: trencin.sk

zdroj: trencin.sk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts