V Trenčíne chcú za 1,36 milióna eur vymeniť podlahu a tribúny v športovej hale

Trenčianska radnica chce vymeniť palubovú podlahu a mobilné tribúny v mestskej športovej hale. Žiadosť o finančný príspevok z Fondu na podporu športu a zámer vyhlásiť verejné obstarávanie schválilo trenčianske mestské zastupiteľstvo.

Podľa primátora mesta Richarda Rybníčka sú celkové predpokladané náklady na výmenu palubovky a mobilných tribún 1,36 milióna eur, mesto sa bude na projekte podieľať sumou 408.000 eur z vlastného rozpočtu.

“Išlo by o výmenu palubovky vo veľkej hale, zároveň by sme radi vymenili tribúny, sedačky a opravili zábradlia vo veľkej hale. Tribúny pri hlavnej ploche budú nahradené dvomi teleskopickými tribúnami s celkovou kapacitou 972 miest na sedenie. Tribúny bude možné elektronicky zasunúť a zväčšiť tak v prípade potreby priestor hracej plochy,” doplnil primátor.

Začiatok termínu na podávanie žiadostí o poskytnutie príspevku z Fondu na podporu športu je 17. marca, koniec termínu je 17. apríla. Podmienkou je do termínu podania žiadosti začať verejné obstarávanie. Konečný termín realizácie projektu je do 31. decembra 2025.

zdroj: Mesto Trenčín

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts