VIDEO: SVETOVÁ FIRMA sídli v Trenčíne, pracuje pre BMW, Mercedes či Porsche

Yanfeng je 16. popredný svetový dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý sa zameriava na interiér, exteriér, sedadlá, elektroniku kokpitu a pasívnu bezpečnosť v automobile.

Yanfeng má celosvetovo viac ako 240 pobočiek a približne 57 000 zamestnancov po celom svete. Technický tím 4 100 odborníkov je v 12 výskumných a vývojových centrách a ďalších regionálnych kanceláriách s kompletnými schopnosťami vrátane inžinierstva a vývoja softvéru, dizajnu a testovania. Yanfeng, ktorý sa zameriava na inteligentnú kabínu a ľahkú technológiu, podporuje výrobcov automobilov pri skúmaní budúcej mobility a poskytovaní špičkových riešení kabíny.

Technologické centrum v Trenčíne zamestnáva 180 odborníkov a bolo založené v roku 2004 a od leta 2015 patrí spoločnosti Yanfeng. Ako súčasť siete Yanfeng Global Engineering, Yanfeng Technologické centrum Trenčín navrhuje a overuje prístrojové panely, dverové panely a podlahové konzoly pre všetky veľké automobilky.

Tím Product Development Engineering je podporovaný ďalšími odborníkmi z rôznych technických oddelení, aby bol schopný vytvárať najlepšie interiérové produkty vo svojej triede. Nové testovacie laboratórium vykonáva testy odolnosti a materiálov pre komponenty automobilového interiéru, ako sú prístrojové dosky, kokpity, dverové panely a podlahové konzoly.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts