Web mesta Trenčín v elitnej trojici: Umiestnenie v súťaži Zlatý erb potvrdzuje kvalitu!

Webové stránky miest Trenčín a Stará Turá sa umiestnili v elitnej trojici najlepších internetových stránok miest a mestských častí za rok 2023 v jubilejnom 20. ročníku prestížnej súťaže Zlatý erb. V kategórii samosprávnych krajov obhájil Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) umiestnenie za rok 2022. Vyplýva to z informácií na webovej stránke ZlatyErb.sk.

Webová stránka mesta Trenčín skončila na druhom mieste a v porovnaní s predchádzajúcim rokom si o priečku polepšila. Mesto Stará Turá po víťazstve v súťaži za rok 2022 skončila na treťom mieste. V kategórii miest a mestských častí zvíťazila internetová stránka mesta Martin. Martinská webová stránka získala aj špeciálnu cenu Grand prix.

Medzi samosprávnymi krajmi triumfovala stránka Prešovského samosprávneho kraja pred Trenčianskym a Trnavským samosprávnym krajom.

V kategórii webových stránok obcí zvíťazila stránka obce Šačince v Trnavskom okrese pred stránkou obce Trnavá Hora v okrese Žiar nad Hronom a Hermanovce v Prešovskom okrese.

Súťaž ZlatyErb spoločne vyhlásili Európsky inštitút, eSlovensko, Únia miest Slovenska, Združením informatikov samospráv Slovenska, Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska a SK8 (Združenie Samosprávnych krajov Slovenska).

ilustračný obrázok: unsplash

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts