Z trenčianskych ciest: Iba 22-ročný vodič na Sihoti narazil s 2,17 promile v krvi!

Polícia obvinila dvoch mužov z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Obaja uplynulý víkend na území Trenčianskeho kraja spôsobili dopravné nehody pod vplyvom alkoholu. Informovala o tom na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.

Prvú dopravnú nehodu dokumentovali policajti v Trenčíne na sídlisku Sihoť. “Dvadsaťdvaročný vodič Volkswagenu Passat narazil do zaparkovaného vozidla Škoda Fabia. Pri nehode sa nezranil, dychová skúška sa u neho skončila s výsledkom 1,04 mg/l, čo je v prepočte 2,17 promile,” uviedla polícia.

Nehodu s alkoholom u mladého vodiča dokumentovali aj policajti z Bánoviec nad Bebravou. “Dvadsaťročný vodič vozidla Škoda Fabia jazdil od Látkoviec smerom na Uhrovec, keď sa pravdepodobne dostatočne nevenoval riadeniu vozidla, zišiel s ním mimo cesty vpravo a narazil do svahu, odkiaľ sa auto odrazilo a skončilo prevrátené na streche,” opísali policajti. Vodič sa pri nehode podľa nich nezranil, policajti ho podrobili dychovej skúške, ktorá sa skončila s výsledkom 0,53 mg/l, čo predstavuje 1,10 promile alkoholu.

zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

zdroj: TASR

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts