Zachráňte Srdcovú kráľovnú: Unikátna nočná prehliadka v Trenčíne!

“V tomto roku sme si pre vás na Trenčianskom hrade v spolupráci s @dvorzazrakov pripravili očarujúce nočné prehliadky “TY V KRAJINE ZÁZRAKOV”, ktoré sú určené nielen pre dospelého, ale i detského diváka,” informuje Trenčiansky hrad na svojej sociálnej sieti.

“Budú sa konať v dvoch termínoch: 1. termín 19.-20.7.2024; 2. termín 16.-17.8.2024 v čase od 18:00 do 22:30 hod. Vstup na prehliadku bude každú polhodinu,” pokračuje.

“Opustite realitu a vydajte sa spolu s nami do sveta prostredníctvom pera anglického spisovateľa Lewisa Carolla a staňte sa aj vy na chvíľu „Alicou“ v krajine zázrakov. Interaktívne divadelné predstavenie, v ktorom sa stanete súčasťou krajiny zázrakov, sveta plného farieb, svetiel a rôznych bytostí. Bude len na vás a vašich rozhodnutia, ako ďaleko sa v deji posuniete a či nájdete nevídaný poklad. Dokážete sa dostať spoločne až k Srdcovej kráľovnej?” dopĺňa.

“Dejom vás prevedie Klobúčnik a zavedie vás do krajiny, kde nejeden človek stratil hlavu, srdce i dušu. Povráva sa, že srdce kráľovnej je roztrieštené na 6 kúskov, ktoré boli ukryté po celej krajine zázrakov. Len ten, kto nájde všetky jeho časti a cestu k Srdcovej kráľovnej, nájde nevídaný poklad. Má to však háčik, na celé dobrodružstvo máte len jednu hodinu, ak v tomto čase neuspejete, stanú sa z vás sstratené duše, navždy blúdiace po krajine zázrakov,” dodal.

zdroj: FB/Trenčiansky hrad

zdroj: FB/Trenčiansky hrad

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts